SEPTEMBER 2023

 

 

* 2. – 8. september: 25. TRST OPEN/ 2023   FIDE

A TURNIR: 1. Conor E. Murphy  (94 igralcev) 

B TURNIR: 1. Tamasz Smuda

Nastopil: Giovanni Marchesich

REZULTATI A    REZULTATI B    PARTIJE LIVE

* 3. september: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETRA - 25

VRSTNI RED: 1. Olaj 6, 2. Forte 4, 3. Mavrič 2, 4. Žana Koren 0

 

* 4. september: PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (13 igralcev)   REZULTATI

POST FESTUM: Vreček 2,5, Đorđević 1,5, Ma. Vidic, Milunovič po 1

CIAO, PICA: Ma. Vidic, Đorđevič, Vreček po 2

DOMEN PLUS: Đorđević – Hanžić 5-3

 

* 4. – 8. september: 33. prvenstvo NATA/  Portorož

VRSTNI RED: 1. Robert Stein  (116 igralcev, 9 krogov)   REZULTATI

HITROPOTEZNI TURNIR: 1. Patrick Emilio Aizpurua  (90 igralcev, 11 krogov)   REZULTATI

 

* 7. september: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU - 17

VRSTNI RED: 1. Josip Bulić  (13 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Josip Bulić  (7 igralcev)   REZULTATI

 

* 11. september: Serija »Super Domen 2023« - 3. turnir

VRSTNI RED: 1. Josip Bulić  (17 igralcev, 13 krogov)   REZULTATI

POST FESTUM: 1. – 3. Ma. Vidic, Trček, Feld (4 igralci, dvokrožno) REZULTATI

CIAO, PICA: Dvoboj: Handžić – Trček 3-1

 

* 14. september: DOMNOV CIKLUS 10+5 – 13. turnir

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (10 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Marjan Vidic  (5 igralcev)   REZULTATI

DOMEN PLUS: Trček – Vrkljan 3-2

 

* 17. september: Ekipni turnir PUBWARS 2023 – Koper, Rampin

VRSTNI RED: 1. Oranž Ilirska Bistrica (9 ekip)   REZULTATI    NAJBOLJŠE DESKE

POSAMIČNI TURNIR: 1. Augusto Caruso (16 igralcev, 5 krogov) REZULTATI

 

* 18. september: PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (10 igralcev)   REZULTATI

POST FESTUM: 1. Vladimir Slejko (6 igralcev)   REZULTATI

CIAO, PICA:

Ekipni dvoboj: Piran – Postojna 5-4 (Mi. Vidic – Slejko 2-1, Handžić – Uršič 0-3, Hmeljak – Hribšek 3-0)

DOMEN PLUS: Mi. Vidic – Hanžić 2-0

 

* 21. september: 16. prvenstvo Pirana v pospešenem šahu – 1/ 4

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (12 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. – 2. Grein, Ma. Vidic  (4 igralci, dvokrožno) REZULTATI

 

* 23. september: 3. prvenstvo Izole v pospešenem šahu

VRSTNI RED: 1. Giovanni Marchesich  (12 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

DVOBOJ: IZOLA - PIRAN (dvokrožno)  5.5 – 6.5    REZULTATI

IZOLA PLUS: Ma. Vidic – Hribšek 2-0

SERIJA SARDINE: Ma. Vidic – Jazbec 2-0

 

* 24. september: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETRA - 26

VRSTNI RED: 1. Brec 4, 2. Vreček 3,5, 3. Mavrič 3, 4. Forte 2,5

 

* 25. september: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 27

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (14 igralcev)   REZULTATI

POST FESTUM: 1. Miha Vidic (10 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

CIAO, PICA:

Ekipni dvoboj: Obala – Kras z okolico 6.5-5.5

Olaj – Uršič 1.5-0.5, Milunovič – Slejko 2-0, Ma. Vidic – Vreček 0.5-1.5

DOMEN PLUS: 1. Hanžić 4, 2. Ma. Vidic 2, 3. Vreček 0

 

* 28. september: 16. prvenstvo Pirana v pospešenem šahu – 2/ 4

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (7 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Mirč Grein  (4 igralci, dvokrožno) REZULTATI

DOMEN PLUS:

Domen Plus 1: Grein 2, Ma. Vidic 1, Feld 0

Domen Plus 2: Grein 4, Handžić 2, Ma. Vidic 0

 

* 28. – 30. september: Mladinski EP v hitrih disciplinah/  Terme Čatež

Nastopilo več 500 igralcev in igralk iz večine evropskih držav.

Nastopil tudi član ŠD Piran Matic Levačič ter več drugih južnoprimorskih udeležencev.

URADNA STRAN