NOVEMBER 2023

 

* 2. november:  ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Mirč Grein  (9 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: Dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 4-0

-

* 5. november: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETER PLUS

VRSTNI RED: Dvoboj: Mavrič – Forte 12-3

 

* 6. november:  PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (17 igralcev, 13 krogov)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Liam Brečevič (6 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: EKIPNI DVOBOJ: Stari – Mladi 2-6

(Slejko – L. Brečevič 1-1, Uršič – Zo. Bogdanovski 0-2, Handžić – Čaušević 1-1, Vidic – Ječmenjak 0-2

DOMEN PLUS:  1-2. Handžić, Zo. Bogdanovcski po 3, 3. Ma. Vidic 0

 

* 9. november:  DOMNOV CIKLUS 10+5 – 15. turnir

VRSTNI RED: 1. Petra Kejžar  (14 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Petra Kejžar 4, 2. Handžić 2, 3. Ma. Vidic 0

DOMEN PLUS: Dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 4-0

 

* 11. november: SLOVENIJA ŠAHIRA – Kvalifikacije Izola   FIDE

VRSTNI RED: 1. Se. Trusevič, 2. L. Brečevič, 3. Danijel Beletič  (23 igralcev, 13 krogov)

UVRŠČENI V FINALE: Sergej Trusevič (zmagovalec), Petra Kejžar, Eva Prodan (šahistki), Dušan Čepon (senior), Simon Bradač (mladinec)

REZULTATI

 

* 12. november: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETER PLUS

VRSTNI RED: 1. Olaj 5, 2. Mavrič 3, 3-4. Brec, Forte 2

 

* 13. november:  PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (15 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Milunovič 3, 2. Handžić 2, 3. Ma. Vidic 1

HENDIKEP MEČ:

Liam Brečevič – 5 nasprotnikov 4-1

(Slejko 1-0, Handžić 1-0, Uršič 0-1, Milunovič 1-0, Ma. Vidic 1-0)

 

* 16. november:  ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (6 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Handžić 4, 2. Ma. Vidic 2, 3. Ploč 0

DOMEN PLUS: Handžić - Ma. Vidic 3-1

DESETMINUTNI CIKLUS: Ploč – Ma. Vidic 1-0

 

* 18. november: POP 2023 – 1. turnir   VIPAVA

VRSTNI RED: 1. Nejc Zagoršek  (116 igralcev, 7 krogov)

REZULTATI   SKUPNO

 

* 18. november: PODRŽAJEVKA 2023   REKA      FIDE

VRSTNI RED: 1. Domen Tisaj … 6. Liam Brečevič  (96 igralcev, 15 krogov)

REZULTATI 

 

* 19. november: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETER PLUS

1. TURNIR: 1. Olaj 6, 2. Mavrič 4, 3-4. Brec, Forte 2

2. TURNIR: 1. Olaj 6, 2-3. Mavrič, Brec po 2,5, Forte 2

 

* 20. november:  PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Branko Masleša  (7 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Zoran Bogdanovski  (4 igralci)  REZULTATI

 

* 23. november:  DOMNOV CIKLUS 10+5 – 16. turnir

VRSTNI RED: 1. Matej Vreček  (8 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: Dvoboj: Grein - Ma. Vidic 3-1

 

* 17. – 26. november: 2. SLOVENSKA LIGA – ZAHOD - Komenda   FIDE

VRSTNI RED: 1. Nova Gorica …. 8. Piran  (9 ekip)

URADNA STRAN

 

* 27. november:  PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Branko Masleša  (10 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Liam Brečevič  (8 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: Dvoboj: Petrina – Ma. Vidic 4-0

 

* 30. november:  DOMNOV DESETMINUTNI CIKLUS

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (6 igralcev)   REZULTATI

ČETRTKOV CUG: Ma. Vidic 3, Zo. Bogdanovski 2, Feld 1, Gužič 0

DOMEN PLUS: Dvoboj: Zo. Bogdanovski – Ma. Vidic 3.5-0.5