MAJ 2022

 

* 29. – april - 1. maj: 16. KRAŠKI TURNIR/ Zgonik/ Trst

VRSTNI RED: 1. Timothy Šuc, 2. Peter Timagin, 3. Giovanni Marchesich  (34 igralcev)

REZULTATI  

-

* 1. maj: Odprti mednarodni turnir v Krefeldu (Nemčija)

VRSTNI RED: 1. Ilja Schneider  (98 igralcev)  REZULTATI

Nastopil: Josip Bulić

 

* 2. maj: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 14

VRSTNI RED: 1. Simon Šajn (11 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 14: 1. Ramiz Handžić  (6 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: 1. Ma. Vidic, 2. Handžić, 3. Đorđević  (3 igralci)

 

* 5. maj: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU - 09

VRSTNI RED: 1. Aleksander Uršič  (6 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Marino Flego  (5 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: 1. Uršič, 2. Ma. Vidic, 3. Đorđević

 

* 9. maj: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 15

VRSTNI RED: 1. Marino Flego (8 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

POST FESTUM - 15: 1. Marino Flego  (7 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: 1. Đorđević, 2. Trček, 3. Ma. Vidic  (3 igralci)

DOMEN PLUS: Dvoboj 1: Ma. Vidic – Đorđević 1-1

DOMEN PLUS: Dvoboj 2: Bogdanovski – Đorđević 2-0

 

* 12. maj: DOMNOV CIKLUS 10+5 / 7. turnir

VRSTNI RED: 1. Ramiz Handžić  (10 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Aleksander Uršič (5 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: Dvoboj: Handžić – Đorđević 3-1

 

* 14. maj: HITROPOTEZNO PRVENSTVO IZOLE

4. TURNIR: 1. Marino Flego  (11 igralcev)  REZULTATI

5. TURNIR: 1. Aleksander Uršič (6 igralcev)  REZULTATI

IZOLA PLUS: Dvoboj: Uršič – Ma. Vidic 1-0

 

* 16. maj: PONEDELJKOV CUG V DOMNU – 16

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič (14 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 16: 1-2. Z. Milinković, L. Brečevič  (9 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

CIAO, PICA: 1. Handžić, 2. Ma. Vidic, 3. Đorđević  (3 igralci)

DOMEN PLUS: Dvoboj: Ma. Vidic – Đorđević 0-1

 

* 19. maj: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU - 10

VRSTNI RED: 1. Slavko Feld  (6 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Marino Flego  (5 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: 1. Flego, 2. Ma. Vidic, 3. Medović, 4. Feld

 

* 21. – 22. maj: SLOVENSKA ŽENSKA LIGA 2022 / Rogaška Slatina

VRSTNI RED: 1.  Tomo Zupan Kranj ... 11. Piran  (24 ekip, 9 krogov)

REZULTATI  

 

* 23. maj: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 17

VRSTNI RED: 1. Vladimir Slejko (11 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 17: 1. Zdravko Milinković  (5 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: Dvoboj: Žnidarčič - Ma. Vidic 2-0

 

* 26. maj: DOMNOV CIKLUS 10+5 / 8. turnir

VRSTNI RED: 1. Andrej Žnidarčič  (6 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Ramiz Handžić (6 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS - 25: Dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 2-2

DOMEN PLUS - 26: Dvoboj: Žnidarčič - Handžić 2-2

 

* 28. maj: IZOLSKI DESETMINUTNI CIKLUS – 04

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (7 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI 

IZOLA PLUS - 17: Dvoboj: Ma. Vidic – Dabić 2-0

 

* 30. maj: 44. HITROPOTEZNO PRVENSTVO PIRANA 1/ 4

VRSTNI RED: 1. Damijan Vrčon  (13 igralcev)  REZULTATI 

PONEDELJKOV CUG - 18: 1. Marino Flego (6 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 18: 1. Handžić, 2. Ma. Vidic, 3. Trček (dvokrožno)

CIAO, PICA: Dvoboj: Handžić - Trček 1-1