DECEMBER 2023

 

* 3. december: NEDELJSKI DESETMINUTNI CIKLUS SV. PETER PLUS

14. TURNIR: 1. Olaj 4,5, 2. Vreček 4, 3. Forte 3,5, 4. Mavrič 1

15. TURNIR: 1. Olaj 6, 2. Vreček 3, 3. Mavrič 2,5, 4. Forte 0,5

 

* 4. december: SERIJA SUPER DOMEN 2023Zaključni turnir   FIDE

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (10 igralcev, 6 krogov)  REZULTATI

PONEDELJKOV CUG: 1. Damijan Vrčon  (9 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Vladimir Slejko (4 igralci, štirikrožno, triminitno)  REZULTATI

CIAO, PICA: 1. Zoran Bogdanovski  (6 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS:

Dvoboji:

Ma. Vidic – Jazbec 2-0

Slejko – Zo. Bogdanovski 2-0

Jazbec - Čaušević 2-0

 

* 7. december:  ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (8 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. – 2. Ramo Handžić, Zoran Bogdanovski (4 igralci, dvokrožno)  REZULTATI

DOMEN PLUS: 1. Zo. Bogdanovski 4, 2-3. Ma. Vidic, Handžić po 1

 

* 9. december: OBALNO OSNOVNOŠOLSKO POSAMIČNO PRVENSTVO Koper

Nasatopilo 64 igralcev in igralk iz 11 šol

REZULTATI      MEDALJE PO ŠOLAH

 

* 10. december: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETER  PLUS

DVOBOJ: Mavrič – Forte 5.5 – 2.5

 

* 8. – 10. december: 12. PALMANOVA OPEN   FIDE

VRSTNI RED: 1. Mostbauer  (47 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

Nastopila Timothy Šuc in Giovanni Marchesich

 

* 11. december:  PONEDELJKOV CUG V DOMNU

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (13 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Liam Brečevič  (8 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: Ekipni dvoboj: Postojna (Slejko 3, Handžić 2) – Izola (Petrina 2, Ma. Vidic 1) 5-3

DOMEN PLUS: Dvoboj: Petrina – Handžić 8-6

 

* 13. december:  HITROPOTEZNO PRVENSTVO IZOLE – zaključni turnir

VRSTNI RED: 1. Ramiz Handžić  (8 igralcev)  REZULTATI

IZOLA PLUS: 1. Vlado Milunovič (7 igralcev)  REZULTATI

SERIJA »SARDINE«: 1. Nenad Petrina  (5 igralcev)  REZULTATI

 

* 14. december:  DOMNOV CIKLUS 10 + 5 – zaključni turnir

VRSTNI RED: 1. Alen Medović   (6 igralcev)  REZULTATI

KONČNI VRSTNI RED: 1. Flego, 2. Ma. Vidic, 3. Grein

 

* 14. – 16. december: EVROPSKO PRVENSTVO V HITRIH DISCIPLINAH   Zagreb    FIDE

POSPEŠENO: 1. Aleksej Sarana  (439 igralcev, 13 krogov)   REZULTATI

HITROPOTEZNO: 1. David Navara  (559 igralcev, 13 krogov)   REZULTATI

Nastopili Liam Brečevič (Piran) ter več igralcev ŠK Postojna

 

* 16. december: POP 2023 – 2. turnir   AJDOVŠČINA    fide

VRSTNI RED: 1. Aleksej Rus  (89 igralcev, 7 krogov)  

REZULTATI   SKUPNO

 

* 18. december: BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR ŠD PIRAN IN ŠD IZOLA  Lucija   FIDE

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (16 igralcev)   REZULTATI

POST FESTUM: 1. Liam Brečevič  (9 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

CIAO, PICA: 1. Nenad Petrina  (5 igralcev)  REZULTATI

 

* 21. december:  ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU

VRSTNI RED: 1.-2. Marino Flego, Mirč Grein (10 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Handžić 3, 2. Medović 2, 3. Ma. Vidic 1, 4. Feld 0

DOMEN PLUS: 1. Medović 4, 2. Ma. Vidic 2, 3. Feld 0

 

* 23. december: SLOVENIJA ŠAHIRA FINALE  Ljubljana   FIDE

VRSTNI RED: 1. Matej Šebenik (79 igralcev)   REZULTATI  ZAKLJUČNI BOJI

Nastopila: Marko Ribičič (Piran) in Eva Prodan (Izola)

 

* 26. december: BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR BOROVNICA 2023  Borovnica   FIDE

VRSTNI RED: 1. Matej Šebenik  (74 igralcev, 9 krogov)   REZULTATI

Nastopila: Katarina Debevec

 

27. – 29. december: OPEN SAVOIA EXCELSIOR PALACE  Trst    FIDE   

VRSTNI RED: 1. Nenad Dorić  (12 igralcev, 5 krogov)   REZULTATI

Nastopil: Timothy Šuc