MAREC 2023

 

* 2. marec: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU - 05

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (10 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: Dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 6-0

DOMEN PLUS:

1. dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 2-1

2. dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 0-2

 

* 5. marec: NEDELJSKA SERIJA SV. PETRA – 6. turnir 

VRSTNI RED: 1. Janez Forte  (8 igralcev)  REZULTATI

SV. PETER PLUS: 1. Janez Forte  (6 igralcev)  REZULTATI

 

* 6. marec: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 08

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (16 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 10: 1. Liam Brečevič  (7 igralcev)  REZULTATI

 

* 9. marec: DOMNOV CIKLUS 10+5 - 05

VRSTNI RED: 1. Giovanni Marchesich  (9 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: Dvoboj: Ma. Vidic - Ploč 1-1

DOMEN PLUS:

1. dvoboj: B. Kekić - Feld 1-0

2. dvoboj: B. Kekić - Ploč 1-1

 

* 12. marec: NEDELJSKA SERIJA SV. PETRA – 7. turnir 

VRSTNI RED: 1. Marko Ribičič  (7 igralcev)  REZULTATI

SV. PETER PLUS: 1. Loris Mavrič  (5 igralcev)

 

* 13. marec: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 09

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (14 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 11: Dvoboj: L. Brečevič – Slejko 3-1

CIAO, PICA: Dvoboj: Uršič – Ma. Vidic 1-1

DOMEN PLUS: Dvoboj: Uršič – Handžić 1-0

 

* 16. marec: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU – 06

VRSTNI RED: 1. Bojan Veber  (11 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Handžič 3, 2. Ma. Vidic 2, 3. Grein 1

DOMEN PLUS:

1. dvoboj: Ploč - Kekić 1-0

2. dvoboj: Handžić – Ma. Vidic 3-0

 

* 18. marec: Serija »Super Domen« - 1. turnir/ tempo 10+ 5 

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (16 igralcev, 7 krogov)  REZULTATI

SOBOTNI PODALJŠEK: 1. Liam Brečevič  (7 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: Rok Lončar – Veldin Brečevič 1-0

 

* 19. marec: EKIPNI OSNOVNOŠOLSKI DP - Kranj 

FANTJE: 1. OŠ Nove Jarše Ljubljana (nastopila OŠ Koper) REZULTATI

DEKLETA: 1. Selnica ob dravi (nastopila OŠ Sečovlje)  REZULTATI

-

* 19. marec: NEDELJSKA SERIJA SV. PETRA – 8. turnir 

VRSTNI RED: 1. Janez Forte  (6 igralcev)  REZULTATI

 

* 20. marec: HITROPOTEZNO PRVENSTVO IZOLE – 3. turnir / Lucija

VRSTNI RED: 1. Damijan Vrčon   (10 igralcev)  REZULTATI

IZOLA PLUS: 1. Marino Flego   (4 igralci, dvokrožno)  REZULTATI

POST FESTUM: Dvoboj: Petrina – Ma. Vidic 3-1

CIAO, PICA: Dvoboj: Flego – Handžić 2-2

DOMEN PLUS: Dvoboj: Žnidarčič – Hmeljak 2-0

 

* 23. marec: DOMNOV CIKLUS 10+5 - 06

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (5 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: Dvoboj: Žnidarčič - Handžić 4-0

DOMEN PLUS: B. Kekić - Lončar 1-0

 

* 26. marec: NEDELJSKA SERIJA SV. PETRA – 9. turnir 

VRSTNI RED: 1. Dušan Olaj  (8 igralcev)  REZULTATI

 

* 27. marec: PONEDELJKOV CUG V DOMNU - 10

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (19 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM - 13: Vrstni red: 1-2. Handžić, Bogdanovski po 2,5, 3. Ma. Vidic 1, 4. Feld 0

CIAO, PICA: Dvoboj: Uršič – Handžić 1.5-0.5

 

* 30. marec: DOMNOV DESETMINUTNI CIKLUS - 01

VRSTNI RED: 1. Marjan Vidic  (10 igralcev)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Ramiz Handžić  (5 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: Handžić - Lončar 1-0