JULIJ 2023

-

* 30. junij – 2. julij: 2. ILIRSKA BISTRICA OPEN  Fide

VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič  (40 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

 

* 1. julij: 2. SERIJA »PIRANSKO PODEŽELJE« Sveti Peter Fide

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (16 igralcev, 9 krogov)  REZULTATI

SV. PETER PLUS: 1. Liam Brečevič  (10 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

 

* 3. julij: 45. hitropotezno prvenstvo Pirana 3/ 4  Fide

VRSTNI RED: 1. Miha Vidic  (14 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Liam Brečevič  (8 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: Dvoboj: Veldin Brečevič – Marjan Vidic 1-0

-

* 6. julij: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU - 13

VRSTNI RED: 1. Matej Vreček  (12 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Marino Flego  (5 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: 1-2. Handžić, Đorđević po 3, 3. Feld 0

-

* 8. julij: 2. SERIJA »PIRANSKO PODEŽELJE« – 4. turnir Nova vas Fide

VRSTNI RED: 1. Dušan Olaj  (12 igralcev)  REZULTATI

EKIPNI DVOBOJ:

Nova vas – Ostali svet 0-4

Mavrič – Stevanović 0-1

Ploč – Vreček 0-1

Lončar – Forte 0-1

Milić – Mlekuž 0-1

 

* 8. julij: ZAGREB OPEN BLITZ Fide

VRSTNI RED: 1. Jan Šubelj ... 22. Liam Brečevič   (159 igralcev)  REZULTATI

 

* 10. julij: 45. hitropotezno prvenstvo Pirana 4/ 4  Fide

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (16 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Tadej Starčič  (7 igralcev)  REZULTATI

SKUPNI VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič, 2. Miha Vidic, 3. Ivo Podržaj

 

* 13. julij: DOMNOV CIKLUS 10+5 – 9. turnir

VRSTNI RED: 1. Tadej Starčič  (14 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Jernej Starčič  (6 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: Dvoboj: Ma. Vidic - Đorđević 0.5-0.5

-

* 16. julij: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETRA – 20. turnir

VRSTNI RED: 1. A. H. Perumal Harsch  (4 igralci, dvokrožno)  REZULTATI

-

* 17. julij: Ponedeljkov cug v Domnu - 19

VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (16 igralcev)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Nenad Petrina (5 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: Dvoboj: Nenad Petrina – Marjan Vidic 2-0

 

* 20. julij: ČETRTKOV 15-MINUTNI TURNIR V DOMNU - 14

VRSTNI RED: 1. Zoran Bogdanovski  (12 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1. Tadej Starčič  (8 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS-1: Feld – Gužič 0-1

DOMEN PLUS-2: Handžić – Đorđević 2-1

 

MEDNARODNI DAN ŠAHA

 

LJUBLJANA : SPODNJA OBALA 2-2

T. Starčič – Bogdanovski 1-0

M. Starčič – Grein 1-0

Samotorčan – Ma. Vidic 0-1

J. Starčič – Đorđević 0-1

 

* 15. - 22. julij: 14. PORTOROŽ OPEN Fide

Bernardin/ Portorož

VRSTNI RED: 1. Dragiša Blagojević, 2. Jernej Kozlovič, 3. Jakub Suliborski ... 10. Josip Bulić   (76 igralcev)  REZULTATI

KADETSKI TURNIR U12: 1. Jakob Kovačič ... 7. Martin Prodan (10 igralcev)  REZULTATI

 

* 23. julij: NEDELJSKI CIKLUS SV. PETRA – 21. turnir

VRSTNI RED: 1. Loris Mavrič (6 igralcev)  REZULTATI

-

* 24. julij: Ponedeljkov cug v Domnu - 20

VRSTNI RED: 1. Giovanni Marchesich  (19 igralcev, 13 krogov)  REZULTATI

POST FESTUM: 1. Zoran Bogdanovski (7 igralcev)  REZULTATI

CIAO, PICA: Dvoboj: Zo. Bogdanovski - Handžić 3-0

DOMEN PLUS: 1. dvoboj: Jurič – B. Kekić 1-0// 2. dvoboj: Zo. Bogdanovski - Handžić 1-0

 

* 27. julij: DOMNOV CIKLUS 10+5 – 10. turnir

VRSTNI RED: 1. Marino Flego  (11 igralcev, 5 krogov)  REZULTATI

ČETRTKOV CUG: 1-2. Grein, Feld po 2, 3-4. Đorđević, Ma. Vidic po 1

DOMEN PLUS: Dvoboj 1: Đorđević – B. Kekić 1-0/ Dvoboj 2: Handžić – Đorđević 2-1

 

* 29. julij: Serija »Super Domen« 2. turnir (5 + 3)  Fide

VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (14 igralcev, 9 krogov)  REZULTATI

SOBOTNI PODALJŠEK: 1. Liam Brečevič  (10 igralcev)  REZULTATI

DOMEN PLUS: Dvoboj: Đorđević – Ma. Vidic 2.5-1.5