ŠK POSTOJNA   REZULTATI 2024

Zadnja osvežitev: 10. april 2024

 

CHESS, JAZZ & CHEESE

Postojna, 6. februar 2024

REZULTATI

POP 2023/ 24 – 3. turnir  Postojna, 10. februar 2024

REZULTATI

18. Gospodaričev memorial

Postojna, 30. marec 2024

REZULTATI         NAGRAJENCI

 

* SERIJA »TORKOVI VEČERI V KRASU 2024«

SKUPNO  

Ciklus Postojnski zmaj 2024

SKUPNO

 

 

* 9. april: 14. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec (10 igralcev) REZULTATI

 

* 2. april: 13. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon (12 igralcev) REZULTATI

 

* 26. marec: 12. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Jure Hajna (7 igralcev, dvokr.) REZULTATI

 

* 19. marec: 11. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec (14 igralcev) REZULTATI

 

* 12. marec: 10. TURNIR: VRSTNI RED: 1.-3. Podržaj, Škrbec, Čepon (9 igralcev) REZULTATI

 

* 5. marec: 9. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon (14 igralcev) REZULTATI

 

* 27. februar: 8. TURNIR: VRSTNI RED: 1. A. Mallela (13 igralcev) REZULTATI

 

* 20. februar: 7. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič (15 igralcev) REZULTATI

 

* 13. februar: 6. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon (10 igralcev) REZULTATI

 

* 6. februar:                                                       - - -

* 1. turnir: Dvoboj: Bačič – Bogdanovski 1-0

* 30. januar: 5. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj (7 igralcev, dvokr.)  REZULTATI

 

* 23. januar: 4. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon (8 igralcev, dvokr.)  REZULTATI

 

* 16. januar: 3. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec (10 igralcev)  REZULTATI

 

* 9. januar: 2. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon (11 igralcev)  REZULTATI

 

* 2. januar: 1. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec (11 igralcev)  REZULTATI

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠK POSTOJNA   REZULTATI 2023

Zadnja osvežitev: 23. december 2023

 

14. februar: TURNIR CHESS, JAZZ & CHEESE

VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec (15 igralcev)  REZULTATI

 

8. april: 17. GOSPODARIČEV MEMORIAL

VRSTNI RED: 1. Matej Šebenik (174 igralcev) 

REZULTATI

 

27. maj: POP 2023 – 3 turnir

VRSTNI RED: 1. Nejc Zagoršek (40 igralcev)  REZULTATI

 

 

* SERIJA »TORKOVI VEČERI V KRASU 2023«

SKUPNO  

Ciklus Postojnski zmaj 2023

SKUPNO

 

 

* 26. december 44. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (10 igralcev)  REZULTATI

26. december: 1. Leon Škrbec (8 igralcev)  REZULTATI

* 19. december 43. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (7 igralcev, dvokr.)  REZULTATI

 

* 12. december 42. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Z. Milinković  (5 igralcev, dvokr.)  REZULTATI

 

* 5. december 41. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (9 igralcev, dvokr.)  REZULTATI

 

* 28. november: 40. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Jure Hajna  (7 igralcev, dvokr.)  REZULTATI

 

* 21. november: 39. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Nikita Filippovskiy  (10 igralcev)  REZULTATI

21. november: 1. Ivo Podržaj (7 igralcev)  REZULTATI

* 14. november: 38. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Jure Hajna  (10 igralcev)  REZULTATI

14. november: 1. Ivo Podržaj (5 igralcev)  REZULTATI

* 7. november: 37. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (11 igralcev)  REZULTATI

 

* 31. oktober: 36. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (12 igralcev)  REZULTATI

 

* 24. oktober: 35. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Urban Kekič  (6 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 17. oktober: 34. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (9 igralcev)  REZULTATI

 

* 10. oktober: 33. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (10 igralcev)  REZULTATI

10. oktober: 1. Leon Škrbec (5 igralcev)  REZULTATI

* 3. oktober: 32. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (7 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 26. september: 31. TURNIR: VRSTNI RED: 1. L. Škrbec  (7 igralcev, dvokrožno) REZULTATI

 

* 19. september: 30. TURNIR: VRSTNI RED: 1. L. Škrbec  (8 igralcev, dvokrožno) REZULTATI

 

* 12. september: 29. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (9 igralcev)  REZULTATI

 

* 5. september: 28. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (12 igralcev)  REZULTATI

 

* 29. avgust: 27. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič  (12 igralcev)  REZULTATI

 

* 22. avgust: 26. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (6 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 15. avgust: 25. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (9 igralcev)  REZULTATI

 

* 8. avgust: 24. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (14 igralcev)  REZULTATI

 

* 1. avgust: 23. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (11 igralcev)  REZULTATI

 

* 25. julij: 22. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon  (7 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 18. julij: 21. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (14 igralcev)  REZULTATI

 

* 11. julij: 20. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (11 igralcev)  REZULTATI

 

* 4. julij: 19. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (6 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 27. junij: 18. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič  (11 igralcev)  REZULTATI

 

* 20. junij: 17. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič  (11 igralcev)  REZULTATI

 

* 13. junij: 16. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič  (9 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 6. junij: 15. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (7 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 30. maj: 14. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (8 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 23. maj: 13. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Jure Hajna  (5 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 16. maj: 12. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (6 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 9. maj: 11. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Leon Škrbec  (9 igralcev)  REZULTATI

9. maj: 1. Leon Škrbec (6 igralcev, izloč.)  REZULTATI

* 2. maj: 10. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Danijel Beletič  (10 igralcev)  REZULTATI

2. maj: 1. Ivo Podržaj (6 igralcev, izloč.)  REZULTATI

* 25. april: 9. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (6 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

25. april: 1. Ivo Podržaj (4 igralci, izloč.)  REZULTATI

* 18. april: 8. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (9 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

18. april: 1. Ivo Podržaj (4 igralci, izloč.)  REZULTATI

* 11. april: 7. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Zdravko Milinković  (8 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

11. april: 1. V. Slejko (8 igralcev, izloč.)  REZULTATI

* 4. april: 6. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Vladimir Slejko  (7 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

4. april: 1. B. Trivunčević (7 igralcev, izloč.)  REZULTATI

* 28. marec: 5. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Ivo Podržaj  (8 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 21. marec: 4. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Jure Hajna  (6 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 14. marec: 3. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Liam Brečevič  (11 igralcev)  REZULTATI

14. marec: Dvoboj: Hajna – Slejko 1.5-0.5

* 7. marec: 2. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Dušan Čepon  (9 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI

 

* 28. februar: 1. TURNIR: VRSTNI RED: 1. Evald Ule (8 igralcev, dvokrožno)  REZULTATI